تبدیل آنلاین اسم به خط میخی

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60
70 80 90 100 آ اَ اُ اِ او ای ب بَ پ پَ تَ Enter
ت تُ تو ث ثَ ثرَ ج جَ جِ جی چ چَ ح حَ خ خَ د
دَ دُ دِ دو دی ر رَ رُ رو ز زَ س سَ ش شَ ص صَ
ض ضَ ط طَ ظ ظَ عِ عَ غ غَ فَ قَ ق ک کَ کُ کو
گ گَ گُ گو ل لَ م مَ مُ مو مِ می ن نُ نَ نو ه
هَ و وَ وِ وی ی یَ ف , .

قابلیت این کیبورد
قابلیت این کیبورد خط میخی نسبت به کیبورد های دیگر در این است که بندواژه های (حروف) خط میخی به درستی و به صورت کامل نوشته شده است و امکان این که کاربری با استفاده از این کیبورد واژه ای یا نامی را به غلط بنویسد بسیار ناچیز است.

چرا که ما با اضافه کردن بندواژه هایی که دارای بیش از یک نوع معنی می باشند را نیز به این کیبورد اضافه کرده ایم و کاربر میتواند به راحتی و با درصد اشتباه تقریبا صفر، تایپ کند. کیبوردهای دیگر بندواژه ها را به صورت تک حروفی نگاشته اند به طوری که اگر کسی به خط میخی آشنایی کامل نداشته باشد، بیشتر واژه ها را نادرست می نوشتند و ما با استفاده از این تجربه این کیبورد را به این صورت طراحی کردیم.

این کیبود میتوانید برای آموزش رمزگشایی خط میخی و هم اینکه چگونه خط میخی را بخوانیم، کمک بسیار بزرگی باشد هر چند که این پست و این کیبورد آنلاین خود به تنهایی یک آموزش کامل خط میخی است.

 

چگونگی نوشتن با کیبورد خط میخی و کپی کردن
استفاده در دسکتاپ: اگر شما با کامپیوتر از این پست دیدن می کنید با کلیک کردن بر روی هر بندواژه ای (حروفی) که معادل پارسی آن نیز نوشته شده است می توانید واژه مورد نظرتان را تایپ کنید و با نصب فونت میتوانید نوشته را کپی و پیست کنید و یا با فشردن دکمه دانلود آن را به صورت عکس دانلود نمایید.

استفاده در موبایل یا تبلت: در صورتی که با استفاده از موبایل قصد تایپ کردن را دارید با اشاره کردن بر روی حروف می توانید تایپ کنید و با نگه داشتن انگشت خود بر روی نوشته میخی آن را کپی نمایید و نیازی هم به نصب فونت نیست.

دانلود فونت خط میخی

از این لینک نیز میتوانید فونت خط میخی را دانلود نمایید.

 

نصب اپلیکیشن در موبایل
برای نصب اپلیکیشن تبدیل خط میخی با قابلیت نصب در موبایل نیز (قابلیت کپی پیست) روی “اپلیکیشن خط های باستانی)”  کلیک نمایید و آن را در کافه بازار نصب نمایید.

نوشتن واژه ها و ترجمه توسط ما
در صورتی که پرسشی درباره این کیبورد دارید و یا مشکلی در نوشتن و یا مشکلی در واژه هایی که تایپ کرده اید را دارید و مطمئن نیستید که آیا نوشته شما صحیح است یا خیر میتوانید در انجمن ما با ارسال تیکت درخواست نوشتن هر متن یا اسمی یا ترجمه یا … را داشته باشید.

در صورت داشتن مشکل یا پرسشی آن را  در زیر همین برگ آن را در بخش کامنت ها بیان کنید و ما را نیز در اینستاگرام @parshistoryofficial نیز دنبال کنید.

سرچشمه: تاریخ پارسی – بردیا

3.8 433 رای ها
رأی دهی به این نوشته
اشتراک در
اطلاع از
guest
2.5K نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
اندیشه خود را به یادگار بگذارید!x