کمک مالی به تاریخ پارسی

تیم تاریخ پارسی همواره کوشیده است که با قرار دادن مطالب تاریخی ایران و جهان باستان همواره دانش کاربران خود را نسبت به تاریخ ایران و جهان باستان بالا ببرد و همچینین با آموزش های خط های باستانی سعی در شناساندن خط های باستانی ایران را داشته است. همه تلاش های ما که با عشق و علاقه نسبت به تاریخ در این سایت کشیده شده است بدون هیچ چشم داشتی و فقط برای کاربران دوستدار تاریخ و جلب رضایت ایشان انجام شده است.


از آنجایی که سایت تاریخ پارسی با توجه به شیوه کاری آن هیچ گونه درآمدی ندارد، و با توجه به هزینه سنگین نگه داری سایت (هزینه سرور و دامنه و هزینه بهینه سازی سایت و… ) ما را ناگزیر کرده است تا دست مان را به سمت یاریگرانمان که همان مخاطبان و کاربران ما هستند، درازکنیم.

گفتنی است مبالغ واریزی فقط جهت پرداخت هزینه های (سرور،دامنه ، پشتیبانی فنی، امنیت و …)، گسترش امکانات سایت برای آینده و همینطور دیتا بیس های سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در صورت تمایل لطفا از راه فرم زیر اقدام نمایید وبه آدرس زیر با عنوان “کمک مالی” ایمیل ارسال نمایید. و به آدرس زیر ایمیل نمایید.

ایمیل: parshistory.com@gamil.com


  نام های یاری دهندگان:

  نام:شهر:مبلغ:پیام:
  میلاد
  مهرداد
  سارا
  امیر عباس
  زوریخ
  شیراز
  تهران
  تهران
  25 یورو
  100،000 تومان
  250،000 تومان
  100،000 تومان

  سپاس از تاریخ پارسی
  عاشق سایت تاریخ پارسی و آموزش خط هاتون هستم
  تو یادگیری خط خیلی کمکم کردید این هزینه هم ناقابل هست

  5 1 رای
  رأی دهی به این نوشته
  اشتراک در
  اطلاع از
  guest
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  View all comments

  تمامی حقوق این تارنما (محتوا و عکس و پوسته) متعلق به "تاریخ پارسی" می باشد و استفاده از آنان در سایت های دیگر تنها با ذکر نام تاریخ پارسی و لینک آن مجاز است.

  0
  اندیشه خود را به یادگار بگذارید!x